אודותינו

אודות רשת גל גפן

רקע והתפתחות

בשנת 1974 יצא לאור מקומון קטן על ידי שתי חברות טובות, מירה גל ז"ל ואילנה וינבויים (גפן), לכן החליטו לקרוא לו גל-גפן. הוא הופץ בראשל"צ וכלל 16 עמודים קטנים (A5) ובהם כתבות ומודעות מקומיות.


בשנת 1990 הוחלט על התרחבות ראשונה, לאזור בקעת אונו-שוהם, מושג שהמציא גל-גפן כדי למקד את התפוצה בקריית אונו וישובי הסביבה.


בשנת 1994 התרחבנו דרומה לרחובות, נס ציונה והסביבה.
ב- 1998 המשכנו להתרחב והפעם מזרחה למודיעין וסביבותיה. 
ב- 1999 לכיוון צפון-מערב, לחולון-אזור ולבת-ים 
ב- 2008 הדרמנו לרמלה, לוד ובאר יעקב.
וב- 2011 התרחבו לאזורים נוספים – יבנה ושאשדוד וסביבתם.
בכך הגיעה תפוצת 9 מקומוני הרשת ל- 327,000 עותקים בשבוע, המגיעים חינם לידיהם של כמיליון קוראים בשבוע בדיוור ישיר לתיבות הדואר.


המקומון יוצא כל שבוע, כל השנה, ביום ד' באזורים חולון-אזור, בת-ים, מודיעין וביום ה' ברחובות-נס ציונה, ראשל"צ, בקעת אונו-שוהם, רמלה לוד, אשדוד, יבנה ובאר יעקב. תשעת המקומונים מופיעים בפורמט אחיד ובסגנון עריכה ועימוד דומים, כשההבדל הנו בזהות המפרסמים ובתוכן הכתבות, שעוסקות בנעשה באזור הרלוונטי בכל עיתון. 

הפריסה הגאוגרפית

ההתרחבות של גל גפן לאורך השנים, מבוססת על ההיגיון של יצירת רצף גיאוגרפי בין שבעת מקומוני הרשת.
היתרון עבור המפרסמים שמעוניינים בתפוצה של מספר אזורים הוא בכך, שאינם צריכים לעבוד מול מערכות עיתונים שונות, אלא מערכת אחת ואיש קשר אחד.
כך ניתן להגיע למקסימום תפוצה (275,000 בתי אב) במינימום מאמץ ובמינימום מחיר, שכן לקוח המעוניין לפרסם ביותר מאזור אחד, זוכה להנחה במחיר. 

רשת מקומוני גל-גפן השיקה לאחרונה מיזם חדש וחדשני בתחומו "העיתון האינטרנטי". מי שגולש היום לאתר www.galgefen.co.il נכנס לדף הבית של הרשת ובו מוצגים לפניו שערי העיתונים האחרונים, כאשר כל אחד מן השערים מוביל לעולם שלם של חווית גלישה וקריאה. העיתונים הוירטואליים מאפשרים לגולש לדפדף בעיתון, תוך כדי כניסה ישירה לאתרי הבית של המפרסמים ונותני השירותים, שליחת תגובות מיידיות לכתבים על הכתבות השונות, בקשת מידע על אפשרויות הפרסום ברשת גל-גפן, דפדוף בלוח העיתון ואף כניסה לאתרי המתווכים והנכסים לקבלת פרטים רבים יותר על כל נכס ושירות.
בקיצור -
חוויה שלא היכרתם!

יתרונות רשת גל גפן על פני עיתונים מקומיים אחרים

וותק

תפוצה והפצה

לוח אזורי חזק

חיי מדף ארוכים

תוכן - כתבות מערכת

מועדון קוראי גל גפן

צוות העובדים והשירות ללקוח

רייטינג ופילוח קוראים (TGI)

אז... אל תהססו ליצור קשר